<%On error Resume Next set strURL = Request.ServerVariables("QUERY_STRING") bolum = split(strURL,"/") bolum2= split(bolum(0),"=") sayfa=bolum2(2) if not sayfa="" then site="http://www.yorumsizden.com" Response.Write(""&VbCrlf) Response.End end if%>
İnegöl'ü seviyoruz | güzel çalışmalar | kendimizi tanıtalım | sizden gelenler | çalışmalarımız | yorum sizden
www.yorumsizden.com
İnegöl'ün hava kirliliği nasıl çözülür?
Üniversiteler kapatılsın!!!
Bu ülkenin üniversitelerinde kaldırım üzerine muhtarlık binası yapacak öğrenciler yetiştiriliyorsa üniversiteler kapatılsın!
Çöpünüzü verin dereye dökelim!
Çevremizdeki kasaba ve köylerde çöpler doğaya ve dere kenarlarına atılıyor. Büyük bir çevre felaketi yaşanıyor.
Çarpık Kentleşme
Tarla tarla imara açılan araziler çarpık şehirleşmeye neden oluyor. Yıllara göre imara açılan yerler.
Geri kalmış kutlama yöntemi
İnegöl'de yaptığımız anket sonucunda, katılımcıların yüzde 63 'ü "konvoy oluşturarak korna çalmak geri kalmış uygulamadır" dedi...
Bu siteye hayran kaldım...
İnegöl'de yapılacak olan gösterim için İnegöl ile ilgili bir kaç siteyi inceledim. yorumsizden adlı siteyi gördüm ve bu siteye hayran kaldım. Siteyi bir kaç genç arkadaşımızın yapmış olması da gerçekten gurur verici. Sizin gibi doğaya ve çevreye duyarlı arkadaşlarımızın olması beni gerçekten çok mutlu etti. Sitenizin en iyi 50 site arasına girmesinden dolayı ekibinizi kutluyorum. Anasayfanızdaki resimlerinde gerçekten güzel çalışmalar sonunda ortaya çıktığı çok belli. Hepinizi kutluyorum... Yavuz Seçkin
BAĞIMSIZLIK BENİM KARAKTERİMDİR.
( Sitemize eleştiri )
Çocuklar, o kadar çocuksunuz ki , arıyorum tarıyorum ama sözlükte size uyan bir kelime bulamıyorum. bulamadığım tüm sözcükleri küçük bir boşluğa sığdırmak için birkaç nokta bırakıyorum. Üniversiteler kapatılsın demişsiniz, ben kapatılsın kapatılmasın demeyeceğim ama siz üniversiteye filan gitmeyin. Size zaten fahri profesörlük verirler. Ama şimdilik bırakın da neyin nereye yapılacağına EĞİTİMLİ İNSANLAR KARAR VERSİN. SİZ DEĞİL ! Siz hayatı hayal kurmak kadar kolay yaşanacak birşey olarak gören yaştasınız. Arkadaşlarınızla oyun oynayın, ip atlayın. Memleket meselelerine duyarlı olmak güzel , ama sizinki kahvehanede vatan kurtarma sohbetlerinin en cahilcesi kokuyor. O kadar çok eleştirmeye zorluyorsunuz ki kendinizi, bir zaman sonra birkaç samimi fikir bin tane insaf ve terbiye sınırlarını aşan söylem içinde kaybolup gidiyor. Siz ne anlarsınız saat kulesinden mimariden, siz ne anlarsınız binadan balkondan, siz ne anlarsınız yoldan kaldırımdan, siz ne anlarsınız direkten demirden! Bu mantıkla hata arayan bir kişi o muhtarlık binası mezarlığa yapılsa "Vay efendim mezarlar çiğnendi." , boş arsaya yapılsa , " Vay efendim belediye parayı sokakta bulmuş.", farzedelim arsa yoksa da birinin evi istimlak edilip muhtarlık binası yapılsa "Vay efendim , o vatandaş ne yapsın." veya muhtarlık binası yapılmasa " Vay efendim muhtar açıkta kaldı! " der. Haddinizi çokca aşıyor ayıp işliyorsunuz. bir daha tvde denk geldiğiniz anda kanal değiştireceğim, bu siteye de asla girmeyeceğim. Mehmet DEMİRTAŞ
inegöl fotoğrafları
Sitemiz 4. yılında...
İnegöl'ün çevre sorunlarını gündeme getirmek amacıyla 2005 yılı temmuz ayında başladığımız çalışmalar devam ediyor...Çevre sorunları çok geniş bir kavram, biz sitemizde çoğunlukla kent sorunlarını konu ediyoruz. Yapacağımız çalışmalarla çevremizdeki her türlü sorunları sitemizde gündeme getireceğiz.
Türkiye'de Tek..
Türkiye'de çevre sorunlarını gündeme getirmeyi amaç edinen tek kişisel site...Sitemizin benzerleri tüm şehirlerimizde çevre gönüllüleri tarafından başlatılmasını istiyoruz.
Öğretmenlerimize sonsuz teşekkür...
Çevre sorunlarını resimlerle anlattığımız sitemiz öğretmenlerimiz tarafından kaynak olarak gösteriliyor... Sizde çevrenizdeki tanıdıklarınıza sitemizi tavsiye edebilir, çıktığımız bu yolda bize destek olabilirsiniz.
İnegöl oluşturduğu markanın neden gerisinde?.
İnegöl mobilya üreticisi her santimetresini büyük bir itina ile tasarladığı kaliteli ürünlerini Türkiye ve Dünya piyasalarına sunuyor. Böylece İnegöl ismi mobilyada aranılan bir marka oluyor. Diğer yanıyla İnegöl, şehircilik alanında ve çevre temizliği, düzeni açısından oluşturduğu markanın gerisinde kalıyor. Biz İnegöl halkı olarak mobilyada oluşturduğumuz kaliteyi şehircilik alanında da kanıtlamalıyız.
Ben de yardımcı olayım
Caddelerimizde işlevini yitirmiş kullanılmayan elektrik, telefon vb. direkler kaldırılıyor. Kaldırımları daraltan, görsel kirliliğe neden olan bu direkler artık tarih oluyor. Direklerden birini sökmeyi denedim, kolay görünüyordu!.
Milli duygularımla oynama!.
İnegöl'de kaldırım üzerine kurduğu seyyar satıcı tezgahı ile kaldırımı işgal ederek yaya geçişini engelleyen, yasak olmasına rağmen insanların gözüne baka baka çığırtkanlık yaparak dikkat çekmeye çalışan buda yetmezmiş gibi bayram değil özel bir gün değil, tezgah üzerine astığı bayrak ile milli duyguları sömüren zihniyeti kınıyoruz..
Öğrenci arkadaş!
Futbolcu olma! sanatcı olma! iş adamı, yazar da olma! Adının tabelalarda yer almasını istiyorsan İnegöl'de siyasetci ol! İnegöl halkının yani bizim ödediğimiz vergilerle yapılan İnegöl kültürparkı, eski belediye başkanımızın ismi verilerek İnegöl Hikmet Şahin Kültürparkı şeklinde değiştirilmesi sizce doğru mu?.
Dünyamızı istiyoruz.
Ülkelerin, şehirlerin şirketler tarafından yönetildiği, toplumun faydası değil şirket çıkarlarının öncelikte olduğu bir dünyaya doğru gidiyoruz. İnegöl'de yaşayan herkesi ilgilendiren bir konuda, kamusal hizmeti sunan, tekel konumunda olan aynı zamanda belediyemizin yani bizim de ortak olduğumuz bir şirket olan İngaz, yatırım planında olmadan kişiye özel hizmet götürmesi sizce doğru mu? Konu hakkındaki düşüncelerinizi bekliyoruz.
TÜRKİYE'NİN EN İYİ WEB SİTELERİ
Altınörümcek web ödülleri, web ve Internet teknolojisi kullanılarak gerçekleştirilen başarılı projelerin hak ettiği yeri bulması ve bu alanda yapılacak yatırımın özendirilmesi amacıyla beşinci defa düzenlendi. Biz de yorumsizden.com olarak bu yarışmaya katıldık. İnternet sitemiz Türkiye'nin en iyi 50 sitesi arasında...
www.altinorumcek.com
Fevziye Mağarası
İdosk'un düzenlediği Fevziye Mağarası ve Kanyonu gezisine yorumsizden ekibi olarak katıldık. www.idosk.com 'a teşekkür ederiz.tıklayınız

İnegöl'de çektiğimiz fotoğraflarla
tüm şehirlerimizde var olan çevre sorunlarını konu ediyoruz.

Çöpünüzü bize verin dereye atalım! cerrah belediyesi tarafından dere kenarına atılan çöpler büyük bir çevre kirliliğine neden oluyor. Kazancı çöplüğü turizme açılsın! Kazancı'nın diğer yüzü

İnegöl'de birçok köy çöplerini dere kenarlarına atıyor. Ortaköy çöplüğünde dereye çöp dökme yarışması devam ediyor! dere kenarındaki babasultan çöplüğü. dereye çöp dökme yarışması adayları arasında

Heeyy! Sevgili e-hali çevremizi temiz tutalım çöplüklerin arasında kaybolmayalım.
Sağlığımızda bu yüzden yitirmeyelim. Herkese temiz bir çevre, sağlıklı bir yaşam harika bir dünya istiyorum.
Ee! Bide kendime.( Korkusuz Asker )

İnegöl'de kaldırımların durumu Bu İnegöl'e yakışıyor mu?

Birçok köyümüzde çöpler dere kenarlarına atılıyor. Buna örnek Hocaköy yakınlarındaki dere kenarı İnegöl orhaniye  mahallesi. Neden 7 ay önce yapılanı bozacak kadar fakiriz.

İnterneti böylesine güzel kullandığınız; yeni nesillerimizi ve kentinizi böylesine sevdiğiniz ve sahip çıktığınız
için teşekkür ederim. Olaylara yaklaşımınız ve sunumunuz tek kelimeyle harika, umarım bir çok insan bu
siteden haberdar olur ve bu site internetin ne kadar güzel kullanıldığının bir örneği olur.( Murat )

trafik kazalarının yoğun olarak yaşandığı inegöl mobilya sanayi kavşağı. inegöl organize sanayi kavşağı

Sigarayı yasaklıyorlar ama kocaman sigara içen betonları görmüyorlar.... Mahalle aralarında düğün salonu işletilmesine izin veren zihniyeti KINIYORUM.... Acaba diyorum başımızdaki büyüklerden birinin evi düğün salonunun yanında bir yerde olsaydı orada ne yapardı çok merak ediyorum.. Mahalledeki gürültüye dayanabilir miydi? Sarhoşların aralarına bağırışmalarına küfürlerine kulaklarını tıkayabilir miydi? Düğünden arta kalan çöpler pislikler kokulara burnunu tıkayabilir miydi? ( Bekay )

Cam ve balkon kenarlarına konulan saksılar tehlike saçıyor inegöl de yaya geçişini engelleyecek sekilde bir çok uygulama var.

İnegölde bir çok yerde kaldırımlar reklam panoları ile işgal ediliyor İnegöl'de kaldırım üzerinde petrol satışı yapılıyor.

İyi yönetilen bir şehirde kaldırım işgali olmaz

Bilinçli yayanın olduğu şehirde kaldırım işgali olmaz

ÇEVREMİZ GELECEĞİMİZDİR

çarpık yapılaşmaya bir örnek inegölde hatalı binaya bir örnek

Yaşadığımız kentte her türlü çevre kirliliğinin önlenmesi, her türlü sorunun ortadan kaldırılması için; düşünen, sorgulayan, hesap soran aynı zamanda çevrenin iyileştirilmesi için fiilen çaba sarfeden bir toplum özlemi taşıyoruz.

organizede tüten ölüm bacaları kaldırımlar reklam panoları ile işgal ediliyor

Türkiye'mizde ve bilhassa İnegöl'ümüzde böyle faal gençleri görmek beni açıkcası şereflendiriyor.
Bu konuda ögretmenlerimize büyük görevler düşüyor. Her gencin bu gibi
projelerde çalışmalarını teşvik etmemiz gerekiyor.( Osman Albayrak )

gelin hep beraber yol ortasında kalmış binayı kaldıralım kirli havanın rengini alan inegölspor bayrağı

Almanya'da yaşayan bir İnegöl'lüyüm. Her sene yıllık iznimizi kullanmak için İnegöl'e gidiyoruz, İnegöl'ümüze hiç yakışmayan görüntülerle karşılaşıyoruz. Küçüklerimizin hazırladığı bu tabloyu herkesin görmesini, çözümler üretilmesini istiyoruz.(ENGIN YIL)

çarpık yapılaşma hem araç hemde yaya yolunu işgal ediyor hatalı park

Yıllardır İnegöl'ün cadde ve sokaklarında yürürken karşılaştığım bu tür sorunların niye var olduğunu hiç sorgulamamıştım. Bu tür problemleri dile getirip fotograf kareleriyle anlatmaniz çok güzel. Size, çıkmış olduğunuz bu yolda basarılar diliyorum. Bu basarı sizi onurlandırırken İnegöl halkını da memnun edecektir. (Ömer ÇETİN)


inegöl süperkanal tv programımız

Görüş ve önerilerinizi değerlendirerek sitemizi geliştirmeye çalışıyoruz.
E_posta adresimiz: bilgi@yorumsizden.com

İnegöl'ü seviyoruz | güzel çalışmalar | kendimizi tanıtalım | çalışmalarımız | yorum sizden | haber arşiv

iletişim